ديدار نوروزي محمدي نژاد فرماندار و جمعي از روساي ادارات شهرستان ازنا با حجت الاسلام سپهوند امام جمعه محترم شهرستان ازنا.
ديدار نوروزي محمدي نژاد فرماندار و جمعي از روساي ادارات شهرستان ازنا با حجت الاسلام سپهوند امام جمعه محترم شهرستان ازنا.
صبح امروز ديدار نوروزي محمدي نژاد فرماندار و جمعي از روساي ادارات شهرستان ازنا با حجت الاسلام سپهوند امام جمعه محترم شهرستان ازنا.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ازنا ؛
محمدي نژاد فرماندار شهرستان ازنا ضمن تبريك فرارسيدن سال نو گفت : پيرو نامگذاري سال 1397 به عنوان حمايت از كالاي ايراني از سوي مقام معظم رهبري ( مدظله العالي ) پيامي را در خصوص ممنوعيت استفاده از كالاهاي خارجي به كليه ادارات ، نهاد ها ، دستگاه هاي اجرايي و بانكها صادر كرديم. 
 فرماندار شهرستان ازنا در ادامه به ارايه گزارشي از فعاليتهاي انجام گرفته در سال گذشته پرداخت و بيان داشت در بازديدهاي متعدد استاندار محترم و معاونين استاندار از صنايع مختلف شهرستان ازنا مانند دارو سازي ، فولاد و محل احداث كارخانه سيمان سفيد تاكيد شده است كه تمامي توان استاني و شهرستاني براي راه اندازي كارخانه فولاد و گسترش و راه اندازي ساير صنايع به كار گرفته شود.
وي در ادامه افزود در بازديد استاندار از سد مخزني روستاي كمندان مسايل و مشكلات مطرح شد كه جهت رفع آنها اعتبارات قابل توجهي تخصيص داده اند و تاكيد شده كه با افزايش حجم كار هرچه زود تر به آبگيري برسد.
محمدي نژاد گفت : در امورات جاري شهرستان افتتاحيه هاي مهمي را داشتيم كه در حوزه بهداشت و درمان خانه هاي بهداشت متعددي در روستاها و اورژانس بيمارستان افتتاح گرديد ، و حدود بيست پروژه با كمك خيرين سلامت شهرستان در حال اجرا است كه با توكل به خدا امسال به بهره برداري ميرسند.
 وي اظهار داشت در بحث گاز رساني به روستاها در سال جاري با برنامه هاي در نظر گرفته شده تمامي روستاها از اين نعمت خدادادي برخوردار خواهند شد.
فرماندار شهرستان ازنا افزود ؛ تمامي مسئولين وظيفه دارند در برابر مطالبات مردم پاسخگو باشند ، وي در ادامه افزود در تدابيري كه در نظر گرفته شده است هر ماه يك شوراي اداري با حضور سه تن از مديران كل تشكيل خواهد شد و در هر جلسه مسائل مربوط به حوزه هاي آنها مطرح خواهد شد و ميبايست نسبت به ارايه گزارش اقدامات انجام شده و راهكار هاي آنها در آينده اقدام نمايند.
وي در ادامه تاكيد كرد كه مسايل به صورت موضوعي مطرح خواهد شد و با دستور كار جلو خواهيم رفت و در جلساتي كه در فرمانداري تشكيل خواهد شد دعوت از مسئولين به صورت هدفمند صورت ميپذيرد.
حجت الاسلام سپهوند امام جمعه محترم شهرستان ازنا ضمن تبريك سال نو و آرزوي موفقيت مسئولين خدوم نظام مقدس جمهوري اسلامي خطاب به فرماندار و حاضرين در جلسه افزود : ما هم با توجه به دغدغه اي كه داريم و نظر حمايتي كه از شما مجموعه خدوم و دلسوز خواهيم داشت ، ديدگاه و نظراتي در خصوص فعاليت هاي مجاهدانه شما عزيزان داريم نكاتي را در خصوص تحقق شعار سال خواهيم داشت؛
وي در ادامه افزود بخشي از صحبت ما به توليد كننده بر ميگردد كه ميبايست به افزايش كيفيت و كميت در محصولات خود بپردازد و براي رسيدن توليد كننده به هدف مطلوب حمايت ها و نظارت دقيق دولت بر  واحد هاي توليدي را ميطلبد.
ايشان در ادامه تصريح كرد : در بحث فرهنگ سازي بايد براي مردم عزيز گفت كه خريد از توليدات داخلي منتج به حفظ اقتدار و عزت مملكت اسلامي خواهد شد.
حجت الاسلام سپهوند گفت : به هر حال توليد نياز به نظارت ، ارتقاي كيفيت حمايت و فرهنگ سازي دارد.
وي در پايان جلسه گفت : براي تحقق شعار سال در شهرستان ميبايست يك كارگروه تخصصي تشكيل شود تا ظرفيت ها و نياز هارا بررسي نمايد ، كه از چه طريق ميتوان به توليد كمك كرد و اين كارگروه نسبت به جمع بندي مسائل اقدام نمايد و نقاط قوت و موانع را شناسايي كرده و جهت بيشبرد كار راه حل ها را اريه نموده و هر چندوقت گزارشي از اقدامات صورتگرفته را ارايه نمايد.
تاریخ:
1397/01/20
تعداد بازدید:
278
منبع:
Powered by DorsaPortal