فرمانداری شهرستان ازنا
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1397/10/08
حضور استاندار لرستان در شهرستان ازنا حضور استاندار لرستان در شهرستان ازنا
روز پنجشنبه مورخ ششم دي ماه، دكتر موسي خادمي استاندار استان لرستان به همراه جمعي از مديران كل استان وارد شهرستان ازنا شد.
 
به گزارش روابط عمومي فرمانداري ازنا ساعاتي پس از ورود استاندار و مديران كل، با حضور محمدي نژاد فرماندار شهرستان ازنا، مهندس كيانپور نماينده مردم شريف ازنا و دورود و رؤساي ادارات شهرستان نشست اداري بررسي و رسيدگي به مشكلات و مسائل شهرستان ازنا و بخش جاپلق در محل شهرداري مؤمن آباد برگزار شد.
 
در اين جلسه دكتر خادمي با تأكيد بر اينكه مديران بايد براي حل مشكلات و موارد بخش هاي محروم نقاط مختلف استان وقت بگذارند، گفت: مديران استان بايد به صورت جدي و از نزديك مشكلات و مصوبات جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان را بررسي كنند تا به نتيجه لازم برسد.
 
در ادامه محمدي نژاد فرماندار شهرستان ازنا ضمن تشكر از حضور استاندار و مديران كل استان در شهرستان ازنا اظهار داشت: شهرستان ازنا و بخش جاپلق مشكلات و معضلات بسياري دارد كه نيازمند مساعدت و همكاري استاندار محترم و مسئولين ميباشد كه از جمله اين مشكلات تكميل محور ازنا-اراك ميباشد كه تاكنون حادثه هاي جاني دلخراشي براي مردم شريف ازنا به همراه داشته است.
 
وي همچنين بيان داشت: شهرستان ازنا و بخش جاپلق از لحاظ خدمات بهداشت و درمان و امكانات لازم براي بيمارستان امام علي عليه السلام و همچنين حضور پزشكان و متخصصين مجرب بيشتر در سطح شهر نيازمند همكاري و مساعدت بيشتري از جانب مسئولين محترم ميباشد.
تعداد بازدید : 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal