فرمانداری شهرستان ازنا
اخبار
1397/08/07
مانور دور ميزي مديزيت بحران شهرستان ازنا مانور دور ميزي مديزيت بحران شهرستان ازنا

مانور دورميزي مديريت بحران شهرستان ازنا با موضوع مقابله با خسارات احتمالي سيلاب در شهرستان ازنا با رياست فرماندار و حضور اعضاي ستاد مديريت بحران شهرستان در محل فرمانداري ازنا برگزار شد.
محمدي نژاد فرماندار شهرستان ازنا تاكيد كرد: مديران مي بايست در ده دقيقه اول فراخوان مانور در محل فرماندهي مديريت بحران حضور پيدا كرده و آمادگي خود را اعلام كنند و هدف از آن سنجش آمادگي نيروها و ادارات جهت مقابله با بحران در حوادث غير مترقبه مانند سيل ، زلزله ، آتش سوزي و ... مي باشد.
وي در ادامه افزود يكسري از دستگاه ها حين بحران و برخي بعد از بحران وظيفه امداد رساني دارند و در همين راستا مي بايست وضعيت ادارات و ساختمانهاي تحت مديريت خود را بررسي كنند.
فرماندار شهرستان ازنا گفت : هميشه بايد آمادگي مقابله با بحران را داشته باشيم زيرا وقوع حادثه و بروز شرايط بحراني بصورت ناگهاني رخ خواهد داد لذا مسئولين بايد در نحوه برخورد با شرايط و خدمات رساني به مردم پاسخگو باشند.
وي در پايان گفت : دستگاه ها بايد نسبت به نقاط حادثه خيز و بحران زا اشراف كامل داشته باشند تا در هنگام لزوم و بحراني اقدام مثبت و نتيجه بخش از خود نشان دهند.
6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal