فرمانداری شهرستان ازنا
اخبار
1397/05/13
جلسه كارگروه حفاظت از منابع آب و مديريت جامع خشكسالي شهرستان ازنا جلسه كارگروه حفاظت از منابع آب و مديريت جامع خشكسالي شهرستان ازنا


جلسه كارگروه حفاظت از منابع آب و مديريت جامع خشكسالي شهرستان ازنا با رياست فرماندار و باحضور اعضاي جلسه در محل فرمانداري برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري ازنا
محمدي نژاد فرماندار شهرستان ازنا گفت : جهاد كشاورزي بايد از پتانسيل كارشناسان خود در بحث ترويج و فرهنگ سازي در خصوص رعايت الگوي كشت توسط كشاورزان استفاده كند.
وي در ادامه افزود : موضوع كنتور هاي هوشمند كه در چند جلسه پي در پي به آن اشاره ميشود يك راه و ابزار بازدارنده به منظور كنترل مصرف آب در چاه هاي كشاورزي است كه ميطلبد مسئولين مربوطه در اداره برق و امور آب شهرستان با همفكري و جديت و پرهيز از فرافكني نسبت به نصب دستگاهها بصورت جدي و عملياتي اقدام نموده و اين كار را به سرانجام برسانند.

محمدي نژاد با اشاره به نحوه آبياري محصولات كشاورزي در شهرستان گفت : مشكل كم آبي در دشت ازنا بسيار جدي است و امور آب و مديريت جهاد كشاورزي بايد با برنامه و هدفمند نسبت به اجراي طرح هاي نوين آبياري و تشويق و ترغيب كشاورزان به اين موضوع اقدام نمايد و در سال زراعي پيش رو شاهد پيشرفت خوبي در اين مسئله باشيم .

فرماندار شهرستان ازنا گفت : پيرو مسائل مطرح شده در جلسات گذشته منابع طبيعي و آبخيزداري اقدامات خود را جهت احداث بند ها و سدهاي خاكب به طور جدي پيگيري و نتيجه اقدامات خود را ارايه نمايد.
وي در پايان گفت : با توجه به مصوبات جلسه هاي گذشته تاكيد ميشود تا دستگاه هاي مربوطه نسبت به اجراي آنها از خود تعهد نشان داده و با جديت موضوع را دنبال كنند تا در آينده شاهد نتايج مطلوب آن باشيم .
روابط عمومي فرمانداري ازنا
@farmandari_azna

10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal