فرمانداری شهرستان ازنا
1397/01/20
ديدار نوروزي نمايندگان بانوان ادارات و تشكل هاي غيردولتي با فرماندار شهرستان ازنا. ديدار نوروزي نمايندگان بانوان ادارات و تشكل هاي غيردولتي با فرماندار شهرستان ازنا.
ديدار نوروزي نمايندگان بانوان ادارات و تشكل هاي غيردولتي با فرماندار شهرستان ازنا.
محمدي نژاد فرماندار شهرستان ازنا ضمن تبريك فرارسيدن سال جديد و آرزوي سلامتي و طول عمر مقام معظم رهبري ( مدظله العالي) و سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي و توفيق روز افروزن دولت تدبير و اميد ، خاطر نشان كرد هدف ما از حضور بانوان در پست هاي مديريتي شهرستان استفاده از ظرفيت جامعه بانوان است كه انتظار داريم با تمام ظرفيت و توان بالا در اين پست ها به ايفاي نقش بپردازند.
وي در ادامه افزود : نيمي از جمعيت جامعه را بانوان تشكيل مي دهند و نميتوان تاثير حضور آنها را در نقش هاي تخصصي ناديده گرفت.
نماينده عالي دولت در شهرستان گفت : پيگيري بانوان در انجام امور قابل توجه و تحسين برانگيز است و ميتوان به اين موضوع به عنوان يك نقطه قوت نگريست.
محمدي نژاد فرماندار شهرستان ازنا به نقش بانوان در توسعه و گسترش دين اسلام اشاره داشت و افزود : تفكر قرآني و تربيت اسلامي مادران است كه جواناني با انديشه و تفكر انقلابي تقديم جامعه ميكند ، كه با نثار جان خود به دفاع از دين و ميهن در برابر دشمن به مبارزه مي پردازند.
فرماندار شهرستان ازنا در ادامه به برخي از مشكلات اجتماعي بانوان اشاره داشت و گفت برخي از مشكلات كه در جامعه وجود دارد و منجر به طلاق عاطفي در بين خانواده ها و جدايي آنها ميشود را ميتوان با ورود مشاوران و افراد باتجربه و دلسوز از بروز آنها جلوگيري كرد. 
وي در ادامه افزود همانگونه كه در زمينه هاي عمراني و درماني مجمع خيرين وجود دارد بايد پيگيري هاي لازم جهت تشكيل مجمع خيرين در حوزه مشاوره و خانواده نيز بعمل آيد چراكه اين امر يك موضوع مهم و كليدي در حوزه خانواده طلقي ميشود.
تعداد بازدید : 127
Powered by DorsaPortal