فرمانداری شهرستان ازنا
1397/01/20
معرفي فرصت ها و ظرفيت هاي گردشگري شهرستان از برنامه هاي مهم ستاد خدمات سفر. معرفي فرصت ها و ظرفيت هاي گردشگري شهرستان از برنامه هاي مهم ستاد خدمات سفر.
معرفي فرصت ها و ظرفيت هاي گردشگري شهرستان از برنامه هاي مهم ستاد خدمات سفر.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ازنا ،  جلسه ارزيابي عملكرد ستاد تسهيلات سفر شهرستان به رياست فرماندار و باحضور اعضاء درمحل فرمانداري تشكيل گرديد.
محمد محمدي نژاد رئيس ستاد هماهنگي خدمات سفر شهرستان بر جديت اعضاء در راستاي تسهيل امور خدمات سفر و پاسخ به نياز هاي مسافرين بويژه در بخش هاي انتظامي و اسكان و معرفي فرصت ها و ظرفيت هاي شهرستان در ايام پيش رو در تابستان 1397 تاكيد كرد.
فرماندار شهرستان ازنا با بيان اينكه براي توسعه گردشگري بايد از همه ظرفيت ها و فرصت ها استفاده كرد ،خاطرنشان كرد : گردشگري باعث تغيير روحيه، شناختن فرهنگ، آداب و رسوم خاص هر منطقه اي مي شود ، كه تمامي دستگاه ها و كميته هاي اين ستاد از اين ظرفيت بهره كافي را ببرند و تاكيد كردند دستگاه هاي مرتبط نسبت به شناسايي نقاط قوت و ضعف شهرستان در همه زمينه ها اقدام نمايند.
فرماندار شهرستان ازنا در خصوص تأمين سطح امنيت محيط و مسافرين گفت: فرماندهي انتظامي شهرستان ازنا در ايام نوروز متناسب با طرح ها و برنامه هاي خدمات سفر پيش بيني هاي لازم را در بخش هاي پيشگيرانه و انتظامي با محوريت مباحث ترافيكي و امنيتي بعمل آورد كه جاي تقدير دارد و اميد واريم با برنامه هاي گسترده تر و بهتر در ايام تابستان شاهد ادامه آن جهت رفاه حال همشهريان ، مسافران و گردشگران باشيم.
 فرماندار شهرستان ازنا توجه به حقوق اجتماعي و شهروندي و ميهمان نوازي مردم و مسئولان شهرستان ازنا را سبب نقش خاطره هاي خوش مسافران نوروزي دانست.
در اين جلسه عنوان شد دستگاه هاي خدمات رسان و فوريت ها در ايام نوروز از جمله آتش نشاني، اورژانس، نيروي انتظامي، راهنمايي و رانندگي و جمعيت هلال ‌احمر و راهداري و حمل و نقل جاده اي با آمادگي بالا براي خدمت رساني به شهروندان و ميهمانان نوروزي فعاليت قابل توجهي داشته كه نتيجه آن پايين آمدن آمار تصادفات و تلفات جاده اي در محدوده اين شهرستان بوده است.
محمدي نژاد افزود با توجه به فعاليت خوب دستگاه ها در ايام نوروز گفت: بايد چشم انداز شهرستان را از معبر گردشگري به مقصد گردشگري تغيير دهيم زيرا با وجود استعداد هاي نهفته فراواني كه در شهرستان داريم مانند روستاهاي امام زاده قاسم ، دره تخت ، كمندان و دربند از آنها بهره برده و با ارتقاء ظرفيت اسكان مسافران در راستاي رفع كمبود ها قدم برداشته و با افزايش پايگاه هاي استقبال از مسافران در ايام تابستان و تهيه و تنظيم دفترچه ها و بروشور هاي جديد با اطلاعات كامل و دقيق و معرفي جاذبه هاي گردشگري شاهد پيشرفت شهرستان در امر گردشگري باشيم.
تعداد بازدید : 143
Powered by DorsaPortal