فرمانداری شهرستان ازنا
1397/01/20
جلسه ساماندهي زمان كوچ عشاير صبح امروز در سالن جلسات فرمانداري شهرستان ازنا با رياست پوريان معاون فرماندار شهرستان ازنا و ساير اعضاي جلسه برگزار گرديد . جلسه ساماندهي زمان كوچ عشاير صبح امروز در سالن جلسات فرمانداري شهرستان ازنا با رياست پوريان معاون فرماندار شهرستان ازنا و ساير اعضاي جلسه برگزار گرديد .
جلسه ساماندهي زمان كوچ عشاير صبح امروز در سالن جلسات فرمانداري شهرستان ازنا با رياست پوريان معاون فرماندار شهرستان ازنا و ساير اعضاي جلسه برگزار گرديد .
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ازنا ، پوريان معاون فرماندار شهرستان ازنا حفاظت از منابع طبيعي و محيط زيست شهرستان  را وظيفه همگاني برشمرد و افزود: در حفظ  منابع طبيعي و اراضي ملي تمام ادارات، نهادها و آحاد مختلف مردم مسئولند و بايد هرگونه تخلف و قانون شكني را به مراجع قانوني اطلاع دهند تا با آن‌ها برخورد گردد.
  وي در ادامه افزود : جهت كنترل و ساماندهي ورود عشاير به شهرستان بايد تمامي دستگاه هاي دولتي مرتبط با اين موضوع با يكديگر هماهنگ بوده و نسبت به اجراي مصوبات اين جلسه اهتمام ورزيده و 
در ادامه افزود : شهرداري هاي ازنا و مومن آباد ميبايست از ورود و استقرار عشاير و ورود دام آنها در حومه شهر ممانعت بعمل آورده و  اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان پيگيري لازم را جهت اجراي مصوبات تا حصول نتيجه مطلوب بعمل آورد.
تعداد بازدید : 146
Powered by DorsaPortal