فرمانداری شهرستان ازنا
1397/01/07
شوراي ترافيك شهرستان ازنا شوراي ترافيك شهرستان ازنا
امروز 10 اسفند  جلسه شوراي ترافيك با رياست محمد محمدي نژاد فرماندار شهرستان ازنا و اعضاي اين شورا در محل فرمانداري ازنا برگزار شد.
فرماندار و رئيس شوراي ترافيك شهرستان ازنا با اشاره به اجراي مصوبات شوراي ترافيك اظهار داشت: تمامي اعضا بايد مصوبات شوراي ترافيك مربوط به دستگاه خود را با جديت و دقت بالا انجام داده و به نتيجه مورد نظر برسانند .
 وي افزود: تشكيل جلسات بعدي شوراي ترافيك منوط به اجراي مصوبات جلسات قبلي خواهد بود و تمامي اعضا ميبايست با گزارش كامل از عملكرد و نتايج حاصله در جلسه حضور بهم رسانند .
فرماندار ازنا در ادامه با توجه به فرارسيدن ايام  سال نو  و ورود مسافران نوروزي و بالا رفتن حجم تردد خودرو ها در سطح شهر بر استفاده از نظرات كارشناسي در خصوص مسائل ترافيكي و ساماندهي ايستگاه هاي تاكسي و ايستگاه هاي روستايي در سطح شهر تاكيد نمود.
فرماندار شهرستان ازنا با توجه به مصوبات جلسه قبل شوراي ترافيك نكاتي را در خصوص محور هاي مواصلاتي شهرستان ازنا به دستگاه هاي مربوطه متذكر شد و تاكيد كردند كه ميبايست تمامي نواقص تا قبل از فرارسيدن سال نو مرتفع گردند ؛ 
محمدي نژاد گفت : جهت بررسي محور هاي مواصلاتي بايد يك كميته سه نفره تشكيل و نواقص را از نزديك شناسايي و جهت رفع به دستگاه مربوطه اعلام نمايند ، 
ايشان در ادامه افزود : دستگاه هاي مربوطه بايد نسبت به آسفالت ورودي شهر مومن آباد ، تامين روشنايي ورودي مومن آباد ، سه راه آقا پير عباد ، پل ياس ، نصب علايم ترافيكي و هشدار دهنده و لكه گيري آسفالت در محور هاي مواصلاتي ازنا - اراك و ازنا - دورود ، اقدام لازم را بعمل آورند.
فرماندار شهرستان ازنا تصريح كرد : با توجه به اينكه محيط محور ازنا به اراك  كارگاهي ميباشد ادارات  راه و شهرسازي و راهداري و حمل و نقل جاده اي بايد با نظارت مستمر بر كار پيمانكار به جهت استقرار علايم هشدار دهنده  در خصوص تامين امنيت تردد وسايل نقليه سنگين و سبك در اين محور اقدام لازم را بعمل آورند .
در پايان جلسه فرماندار شهرستان ازنا گفت : مسئولين بايد دغدغه كار و ارايه خدمت به مردم را داشته باشند و بايد به گونه اي عمل كنند كه در پايان خدمت خود خاطره خوبي را در اذهان عمومي به جا بگذارند و رضايت خداوند را جلب نمايند زيرا ما در آموزه هاي ديني آموخته ايم كه نجات جان يك فرد مساوي است با نجات جان يك جامعه است ، 
ايشان در ادامه تصريح كرد با همين امكانات موجود و همت و تلاش جهادي ميتوان خيلي از نواقص و كاستي ها را برطرف كرده و نسبت به رفع نقاط حادثه خيز راه هاي شهرستان اقدام نمود .
تعداد بازدید : 91
Powered by DorsaPortal